Sort by
  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

  • Infinity Pool

  • Cat Person

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • It's a Wonderful Binge

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • The Noel Diary

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Christmas with You

    ★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★½

  • Stutz

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Till

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Sidney

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Blackening

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Butcher's Crossing

    ★★½

  • Susie Searches

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Swimmers

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking