Sort by

willmoviefan97 has logged 23 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
I Am Mother

I Am Mother

2019
×
★★★
Edit this entry  
30
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
★★★½
Edit this entry  
29
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★★
Edit this entry  
29
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
The Man Who Killed Don Quixote

The Man Who Killed Don Quixote

2018
×
★★½
Edit this entry  
22
Paterson

Paterson

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Two Lovers

Two Lovers

2008
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Immigrant

The Immigrant

2013
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Yards

The Yards

2000
×
★★★½
Edit this entry  
09
Fear

Fear

1996
×
★★★
Edit this entry  
08
We Own the Night

We Own the Night

2007
×
★★★★
Edit this entry  
07
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
Case 39

Case 39

2009
×
★½
Edit this entry  
02
Hit & Run

Hit & Run

2012
×
★★½
Edit this entry  
01
The Midnight Meat Train

The Midnight Meat Train

2008
×
★★★
Edit this entry