Sort by

willmoviefan97 has logged 41 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
30
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Rules of Attraction

The Rules of Attraction

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Slums of Beverly Hills

Slums of Beverly Hills

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Faculty

The Faculty

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Here on Earth

Here on Earth

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Say It Isn't So

Say It Isn't So

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Street Fighter: The Legend of Chun-Li

Street Fighter: The Legend of Chun-Li

2009
×
Read the review Edit this entry  
20
We Were Soldiers

We Were Soldiers

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Rollerball

Rollerball

2002
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Justice League

Justice League

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Friday Night Lights

Friday Night Lights

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Father

The Father

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Cherry

Cherry

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Anything Else

Anything Else

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Who We Are Now

Who We Are Now

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Prozac Nation

Prozac Nation

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
My Best Friend's Girl

My Best Friend's Girl

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Loser

Loser

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Head Over Heels

Head Over Heels

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The House of Yes

The House of Yes

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Wing Commander

Wing Commander

1999
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Boys and Girls

Boys and Girls

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Down to You

Down to You

2000
×
Read the review Edit this entry  
02
Land

Land

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Ghost World

Ghost World

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry