Sort by
  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • You People

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Me Time

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Home Team

    ★★

  • Brazen

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Injustice

    ★★★

  • Squid Game

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Dune

    ★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★