Sort by

Caleb has logged 27 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Last Vegas

Last Vegas

2013
×
★★★
Edit this entry  
28
The Notebook

The Notebook

2004
×
★★★★
Edit this entry  
27
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Edit this entry  
25
Primal Fear

Primal Fear

1996
×
★★★★
Edit this entry  
23
Girl, Interrupted

Girl, Interrupted

1999
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★
Edit this entry  
22
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★
Edit this entry  
21
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
21
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★½
Edit this entry  
19
Wonder

Wonder

2017
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Dirt

The Dirt

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★
Edit this entry  
09
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★★
Edit this entry  
08
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★½
Edit this entry  
08
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Edit this entry  
08
Million Dollar Baby

Million Dollar Baby

2004
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Edit this entry  
06
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★
Edit this entry  
05
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry