• Squid Game

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★

  • Aurora Teagarden Mysteries: Heist and Seek

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Jungleland

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Just Mercy

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Winter Castle

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Aquaman

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Garage Sale Mysteries: Murder In D Minor

  • Uncle Drew

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Garage Sale Mystery: A Case Of Murder

    ★★★★

  • Garage Sale Mystery: Murder By Text

    ★★★

  • Garage Sale Mystery: The Beach Murder

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory

  • Good Time

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★