• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★

  • Firestarter

    ★★

  • Our Father

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Crush

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Metal Lords

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Bubble

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • 11M

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★

  • Moonfall

    ★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The King's Man

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Single All the Way

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Ciao Alberto

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Love Hard

    ★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★