Sort by
  • Silent Night

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★

  • Dark Harvest

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★½

  • Buck Alamo or (A Phantasmagorical Ballad)

  • The Exorcist: Believer

  • Saw X

  • V/H/S/85

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Murder Mystery 2

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Hypnotic

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • Cocaine Bear

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Sunflower Siege Engine

  • You People

    ½

  • Anti-Cosmos

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Suzume

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Influencer

    ★★★

  • She Said

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★½