Sort by

𝓟. has logged 25 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The River Wild

The River Wild

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★
Edit this entry  
28
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Edit this entry  
25
Blended

Blended

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Changing Room

The Changing Room

2022
×
Read the review Edit this entry  
21
After Ever Happy

After Ever Happy

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
All Cheerleaders Die

All Cheerleaders Die

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Settlers

Settlers

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Jeepers Creepers 3

Jeepers Creepers 3

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Margaux

Margaux

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Nope

Nope

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jeepers Creepers 2

Jeepers Creepers 2

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Purple Hearts

Purple Hearts

2022
×
★★½
Edit this entry  
05
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Jeepers Creepers

Jeepers Creepers

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Fall

Fall

2022
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Fall

Fall

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Doraemon: Nobita and the Kingdom of Clouds

Doraemon: Nobita and the Kingdom of Clouds

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry