Sort by
  • Catching Dust

  • The Seeding

  • The Gullspång Miracle

  • Dead Shot

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Unseen

    ★★★

  • 65

    ★½

  • The Park

    ★★½

  • Champions

    ★★★

  • Assassin Club

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Perfect Addiction

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • Sharper

    ★★★

  • Millennium Bugs

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Sinphony: A Clubhouse Horror Anthology

    ★★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Unwelcome

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

  • Devotion

    ★★★½