Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
A Haunting in Venice

A Haunting in Venice

2023
×
Edit this entry  
10
The Nun II

The Nun II

2023
×
★★½
Edit this entry  
03
The Equalizer 3

The Equalizer 3

2023
×
★★
Edit this entry  
26
Mother, May I?

Mother, May I?

2023
×
★★★
Edit this entry  
26
The Lesson

The Lesson

2023
×
★★★½
Edit this entry  
24
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Blue Beetle

Blue Beetle

2023
×
★★½
Edit this entry  
15
The Blackening

The Blackening

2022
×
★★★½
Edit this entry  
13
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
★★★
Edit this entry  
12
Meg 2: The Trench

Meg 2: The Trench

2023
×
★★½
Edit this entry  
07
The Childe

The Childe

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Perpetrator

Perpetrator

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Birth/Rebirth

Birth/Rebirth

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Journey to the West

Journey to the West

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
ROMI

ROMI

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
New Life

New Life

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Femme

Femme

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
People Who Talk to Plushies Are Kind

People Who Talk to Plushies Are Kind

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Sometimes I Think About Dying

Sometimes I Think About Dying

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Where the Devil Roams

Where the Devil Roams

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Insomniacs After School

Insomniacs After School

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Killing Romance

Killing Romance

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The First Slam Dunk

The First Slam Dunk

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Blackout

Blackout

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Red Rooms

Red Rooms

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
With Love and a Major Organ

With Love and a Major Organ

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
A Disturbance in the Force: How the Star Wars Holiday Special Happened

A Disturbance in the Force: How the Star Wars Holiday Special Happened

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
They Cloned Tyrone

They Cloned Tyrone

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Lovely, Dark, and Deep

Lovely, Dark, and Deep

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Tiger Stripes

Tiger Stripes

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Vincent Must Die

Vincent Must Die

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
#Manhole

#Manhole

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mami Wata

Mami Wata

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Restore Point

Restore Point

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
It Lives Inside

It Lives Inside

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Apocalypse Clown

Apocalypse Clown

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Stay Online

Stay Online

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Sympathy for the Devil

Sympathy for the Devil

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Insidious: The Red Door

Insidious: The Red Door

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★★★
Edit this entry  
04
Nimona

Nimona

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
04
You Hurt My Feelings

You Hurt My Feelings

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Mad Heidi

Mad Heidi

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Extraction 2

Extraction 2

2023
×
★★★
Edit this entry