Hannah has logged 22 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Cabaret

Cabaret

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Rough Night

Rough Night

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Suburbicon

Suburbicon

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
Read the review Edit this entry  
12
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
Read the review Edit this entry  
07
The Princess Diaries

The Princess Diaries

2001
×
Read the review Edit this entry  
06
Michael Lost and Found

Michael Lost and Found

2017
×
Read the review Edit this entry  
05
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Interview with the Vampire

Interview with the Vampire

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry