Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Influencer

    ★★★

  • Significant Other

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★