• Madonna - Madame X

  • Kate

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Midnight in the Switchgrass

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Jolt

    ★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Till Death

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

  • Werewolves Within

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Separation

    ½

  • Mare of Easttown

  • Vanquish

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • SAS: Red Notice

    ★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Moxie

    ★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★½

  • Pleasure

    ★★★½

  • The Blazing World

    ★★½

  • Mayday

    ★½

  • Mass

    ★★★★

  • Eight for Silver

    ★★★

  • Wendy Williams: The Movie

    ★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Censor

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Music

    ½

  • Pretend It's a City

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • The Prom

    ½

  • Superintelligence

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Mank

    ★★★

  • Let Him Go

    ★★★½

  • The Life Ahead

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ½

  • Holidate

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • First Date

    ★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½