Sort by
  • Hellraiser

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Noelle

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

  • The Secret Life of Pets 2

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • Guava Island

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Pet Sematary

  • Wonder Park

    ★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★

  • Native Son

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Fyre

  • Glass

    ★★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Ellen DeGeneres: Relatable

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★

  • Venom

    ★★★★★

  • Maniac

    ★★★★

  • The Perfection

    ★★

  • Once Upon a Deadpool

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★½

  • Boy Erased

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • The Package

    ★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★★

  • Cam

    ★★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★