Sort by

leland™ has logged 13 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Tag

Tag

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Week Of

The Week Of

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry