Sort by

Wyatt has logged 11 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
13th

13th

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
As Above, So Below

As Above, So Below

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
12 Years a Slave

12 Years a Slave

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Burning

Burning

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry