Sort by
  • Butterfly

    ★★★½

  • Madame Web

    ★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Argylle

    ★★★½

  • The Wrong Life Coach

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★★½

  • The Power of Film

    ★★★★

  • Night Swim

    ★★★

  • Stupid Dinner

    ★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • XXX-Mas

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★½

  • Our Home Out West

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★½

  • Steve-O's Bucket List

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★★½

  • Sleigh Queen

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Pair of Dice

    ★★★★

  • Wingwomen

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★

  • Strange Things Happen at the Weird House

    ★★★★

  • The Rubbings of Trajectories

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★½

  • Monster High 2

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Beth Stelling: If You Didn't Want Me Then

    ★★★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Mask

    ★★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • How to Cry on Command

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Dream Interpreter

    ★★★½

  • The Retirement Plan

    ★★★½

  • Chris Fleming: Hell

    ★★★★½

  • Maid Droid

    ★★★

  • Baby Cat

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Where the Devil Roams

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★½

  • A Corpse for Christmas

    ★★★½

  • Oh Dear Lord What is Wrong With Your Face?

    ★★★★

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★½

  • Murdercise

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Monsterfuckers

    ★★★½

  • Our Uniform

    ★★★★