Sort by

#1 Bratz Fan has logged 23 entries for films during June 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Shining

The Shining

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Night Nurse

Night Nurse

1931
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Toys

Toys

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Toys

Toys

1966
×
★★★
Edit this entry  
24
Phantasm III: Lord of the Dead

Phantasm III: Lord of the Dead

1994
×
★★★½
Edit this entry  
24
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★½
Edit this entry  
19
Unmarketable

Unmarketable

2016
×
★★★★
Edit this entry  
18
Ticks

Ticks

1993
×
★★★★
Edit this entry  
18
Morning, Noon and Night Club

Morning, Noon and Night Club

1937
×
★★★½
Edit this entry  
18
Avenging Angel

Avenging Angel

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Mondo Cane 2

Mondo Cane 2

1963
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Twisker Pitcher

The Twisker Pitcher

1937
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Brotherhood V: Alumni

The Brotherhood V: Alumni

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Pudgy Picks a Fight

Pudgy Picks a Fight

1937
×
★★★½
Edit this entry  
12
Being John Malkovich

Being John Malkovich

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Hospitaliky

Hospitaliky

1937
×
★★★★½
Edit this entry  
11
She-Man: A Story of Fixation

She-Man: A Story of Fixation

1967
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
11
She's Beautiful When She's Angry

She's Beautiful When She's Angry

2014
×
★★★½
Edit this entry  
10
Lady Avenger

Lady Avenger

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Pudgy Takes a Bow-Wow

Pudgy Takes a Bow-Wow

1937
×
★★★½
Edit this entry  
10
De Palma

De Palma

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Skulhedface

Skulhedface

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry