Sort by

#1 Bratz Fan has logged 39 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
One Down, Two to Go

One Down, Two to Go

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
It Should Happen to You

It Should Happen to You

1954
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Poor Papa

Poor Papa

1928
×
★★★★
Edit this entry  
26
Cellular

Cellular

2004
×
★★★★
Edit this entry  
25
Full Moon High

Full Moon High

1981
×
★★★
Edit this entry  
25
Suddenly the Light

Suddenly the Light

1979
×
★★
Edit this entry  
25
Trick Shooting with Kenne Duncan

Trick Shooting with Kenne Duncan

1960
×
★★★½
Edit this entry  
21
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Climax

Climax

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Hot-Blooded Woman

Hot-Blooded Woman

1965
×
★★★
Edit this entry  
20
Surfer: Teen Confronts Fear

Surfer: Teen Confronts Fear

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mommy Dead and Dearest

Mommy Dead and Dearest

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
G-Force

G-Force

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Cops and Robbers

Cops and Robbers

1973
×
★★★½
Edit this entry  
18
Anybody's Woman

Anybody's Woman

1981
×
★★★★
Edit this entry  
18
She Had Her Gun All Ready

She Had Her Gun All Ready

1978
×
★★★
Edit this entry  
17
Between Worlds

Between Worlds

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Nest of the Cuckoo Birds

The Nest of the Cuckoo Birds

1965
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Bad Girls Go to Hell

Bad Girls Go to Hell

1965
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Deadman

The Deadman

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Toad Road

Toad Road

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Psycho Wimp

Psycho Wimp

1980
×
★★½
Edit this entry  
15
The Prince of Porn

The Prince of Porn

2002
×
★★★★
Edit this entry  
14
Don't Look in the Basement

Don't Look in the Basement

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Girls on F Street

The Girls on F Street

1966
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Diary of a Country Priest

Diary of a Country Priest

1951
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
A Virgin Among the Living Dead

A Virgin Among the Living Dead

1973
×
★★★½
Edit this entry  
11
30 Door Key

30 Door Key

1991
×
★★★
Edit this entry  
10
The Cove

The Cove

2009
×
★★★★
Edit this entry  
10
Horror Noire: A History of Black Horror

Horror Noire: A History of Black Horror

2019
×
★★★★
Edit this entry  
06
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★
Edit this entry  
05
Images

Images

1972
×
★★★★
Edit this entry  
05
Female Teacher Hunting

Female Teacher Hunting

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Queen of Hollywood Blvd

The Queen of Hollywood Blvd

2018
×
Read the review Edit this entry  
03
The Mad Room

The Mad Room

1969
×
★★★½
Edit this entry  
02
With Great Power: The Stan Lee Story

With Great Power: The Stan Lee Story

2010
×
★★★½
Edit this entry