• Queen Crab

    ★★

  • He's All That

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Justice League: Doom

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death

    ★★

  • Humanoids from the Deep

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Evilspeak

    ★★★

  • Slaxx

    ★★★

  • Cicada!

  • Train to Busan

    ★★★★½

  • Mallrats

    ★★★

  • A Silent Voice

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★½

  • Fried Barry

    ★★★½