• Jurassic World Dominion

  • The Lost City

  • The Batman

  • Death on the Nile

  • Fresh

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

  • Hawkeye

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Gaia

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • The Empty Man

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Freaky

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Archive

    ★★★★

  • Ghosts of War

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★

  • Honeydew

    ★★★