• Dune

  • PXE

  • perfectCondition((GENUINE))

    ★★½

  • Creating The Queen's Gambit

  • Death to 2020

  • Puparia

  • Yung Lean: In My Head

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

  • Unsettling Scenes

    ★½

  • The Forest of Love: Deep Cut

    ★★★½

  • Tigertail

  • Unorthodox

  • Cuties

    ★½

  • Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Joker

  • It Chapter Two

    ★½

  • The Lion King

  • Wishing Apple

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Atlantics

    ★★½

  • Avengers: Endgame

  • Fyre

  • The future

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Mortal Engines

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

  • Avengers: Infinity War

  • Bao

    ★★

  • Sauce It Up!

  • Dominion

    ★★★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★½

  • Hereditary

  • Devilman Crybaby

  • Black Mirror: USS Callister

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Black Mirror: Black Museum

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Coco

    ★★½

  • Fireworks

  • Made In Abyss

  • Tokyo Vampire Hotel

    ★★★½

  • In a Heartbeat

  • Good Time

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Rebel in the Rye

  • Get Out

  • The Big Sick

    ★½

  • Tokyo Idols

    ★★★

  • Kizumonogatari Part 3: Reiketsu

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Black Mirror: San Junipero

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★

  • Split

    ★★★

  • Non Non Biyori Repeat OVA

  • A Silent Voice

  • Snowden

  • The Vessel

    ★★

  • Goodbye Berlin

  • I Am Not Your Negro

    ★★★★

  • i thot i wuz free

    ★★½

  • Moonlight

    ★★★★

  • Kizumonogatari Part 2: Nekketsu

    ★★★½

  • Daughter

  • Paterson

  • Journey to Greenland

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★

  • Space Patrol Luluco

  • Hush

  • Mind the Gap

  • Deadpool