Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Maybe I Do

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Letters to the Postman

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Touch of Crude

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Carmen

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Wedding Season

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Persuasion

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★