• Hustle

    ★★★½

  • Honeymoon With My Mother

    ★★½

  • All Hail

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • 40 Years Young

    ★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • Dog

    ★★½

  • Against the Ice

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★½

  • Moonfall

    ★★

  • Home Team

    ★★½

  • Gold

    ★★★

  • Book of Love

    ★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Respect

    ★★½

  • Beckett

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Blue Miracle

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Long Story Short

    ★★★

  • Together Together

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★½

  • Tell Me When

    ★★★½

  • Superintelligence

    ★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

    ★★★★

  • The Comeback Trail

    ★★½

  • We Don't Deserve Dogs

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★

  • The War with Grandpa

    ★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Greenland

    ★★★½

  • Archive

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★★½

  • The Occupant

    ★★½

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

    ★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Photograph

    ★★★½

  • Adú

    ★★★

  • Sergio

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • My Spy

    ★★★

  • Out of the Clear Blue Sky

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★