• Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Batman

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Munich: The Edge of War

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Good on Paper

    ★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

  • Luca

    ★★★★★

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

  • Loki

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Voyagers

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Moxie

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★½

  • Music

    ½

  • Headspace Guide to Meditation

    ★★★★★

  • Best of Stand-up 2020

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Agency

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • We Are Who We Are

  • I Care a Lot

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Dante: A Replication

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • If Anything Happens I Love You

  • Two Little Boys

  • Hollywood

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Love Wedding Repeat

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Carmen Sandiego: To Steal or Not to Steal

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Onward

    ★★★★

  • Isi & Ossi

    ★★