Sort by
  • Argylle

  • 103 fever

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★½

  • The Mask

    ★★★★

  • Poor Things

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★½

  • Cade: The Tortured Crossing

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Neil Young: Harvest Time

    ★★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Last Week

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Aurora's Sunrise

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ½

  • Elvis

    ★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Biggest Little Farm: The Return

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ½

  • The Book of Boba Fett

  • Beanie Mania

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★½