Max has logged 15 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Vampire Hunter D: Bloodlust

Vampire Hunter D: Bloodlust

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Vampire Hunter D

Vampire Hunter D

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ninja Scroll

Ninja Scroll

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Afro Samurai: Resurrection

Afro Samurai: Resurrection

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Kiznaiver

Kiznaiver

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
SK8 the Infinity

SK8 the Infinity

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Horimiya

Horimiya

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
SSSS.GRIDMAN

SSSS.GRIDMAN

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Wonder Egg Priority

Wonder Egg Priority

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry