Sort by
  • The Sea Beast

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • Shadows House

    ★★½

  • Tropic Thunder

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Primal

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • All or Nothing: Arsenal

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Ali

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★½

  • Drifting

    ★★★

  • Deep Blue Sea

    ★★