Sort by
  • Smile

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

  • The Green Knight

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Hamilton

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Last Dance

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Days

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ½

  • His House

    ★★★

  • The Social Dilemma

  • Good Vibes at the Iowa State Fair

  • Goldman v Silverman

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★½

  • The Grudge

    ★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Bombshell

    ★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Countdown

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★½

  • The Laundromat

    ★★

  • The Two Popes

    ★★½

  • Joker

    ★½