Sort by
  • Pathaan

    ★★½

  • Missing

    ★★½

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★

  • Andrew Schulz: Infamous

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★½

  • Flux Gourmet

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Navalny

    ★★½

  • A House Made of Splinters

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Descendant

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★½

  • Bidoof's Big Stand

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★