Sort by

Zay has logged 26 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Plaguers

Plaguers

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Hanukkah

Hanukkah

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Applesauce

Applesauce

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Turning

The Turning

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Brahms: The Boy II

Brahms: The Boy II

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Acrimony

Acrimony

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Witch: Part 1. The Subversion

The Witch: Part 1. The Subversion

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
First Love

First Love

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Friday the 13th

Friday the 13th

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jason X

Jason X

2001
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Jason Goes to Hell: The Final Friday

Jason Goes to Hell: The Final Friday

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Friday the 13th Part VII: The New Blood

Friday the 13th Part VII: The New Blood

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Friday the 13th Part VI: Jason Lives

Friday the 13th Part VI: Jason Lives

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Friday the 13th: A New Beginning

Friday the 13th: A New Beginning

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Superman: Red Son

Superman: Red Son

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Coffee & Kareem

Coffee & Kareem

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Pooka Lives!

Pooka Lives!

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry