Sort by
  • The Little Mermaid

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ten Little Mistresses

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Partners in Crime

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Doll House

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Nocebo

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Project Wolf Hunting

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • High & Low The Worst X

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • The Next 365 Days

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Maid in Malacañang

    ½

  • Prey

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • The Entitled

    ½

  • Nope

    ★★★★★

  • Lips of Demise

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Close

    ★★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Senior Year

    ★★