RSS feed for XibalbaBruja
  • An American Pickle

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ★½

  • Out

    ★★★★

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Relic

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Like a Boss

    ★★★

  • The Grudge

    ★★

  • Dolittle

    ★★★

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Noelle

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • The Fall

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • The Painted Bird

    ★★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★½

  • Joker

  • First Cow

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★½

  • Anna

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Jo Koy: Comin’ In Hot

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★½

  • Rim of the World

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • I Lost My Body

    ★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★½

  • Missing Link

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★½

  • Little Monsters

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Holmes & Watson

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aniara

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★