ximena has logged 12 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
De la servitude moderne

De la servitude moderne

2009
×
Edit this entry  
25
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Pride

Pride

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Taylor Swift City of Lover Concert

Taylor Swift City of Lover Concert

2020
×
Read the review Edit this entry  
03
Imagine Me & You

Imagine Me & You

2005
×
★★★
Edit this entry  
03
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Edit this entry  
02
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
While We're Young

While We're Young

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry