Sort by
  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Detectorists Special

    ★★★½

  • The Smeds and the Smoos

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • What's Love Got to Do With It?

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Lost King

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Living

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Scream

    ★★