Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

  • Freelance

    ★★

  • Totally Killer

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Pain Hustlers

    ★½

  • Next Goal Wins

  • American Fiction

  • Retribution

    ★★

  • Strays

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Sympathy for the Devil

  • Blue Beetle

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Hidden Strike

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Maggie Moore(s)

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • About My Father

    ★½

  • The Machine

    ★★

  • Kandahar

    ★★★

  • Asteroid City

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Fast X

    ½

  • White Men Can't Jump

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • The Black Demon

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

  • Pretty Stoned

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Chupa

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★½

  • We Have a Ghost

  • Die Hart

    ½

  • Creed III

    ★★★

  • The Locksmith

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Fear

    ★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★

  • You People

    ★½

  • House Party

    ★★

  • Plane

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Shotgun Wedding

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★