Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • One More Time

    ★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★

  • Third-Wheeling

    ★★★★

  • Love You Bye

    ★★★

  • Life

    ★★★★

  • Exodus

    ★★★½

  • Let the River Flow

    ★★★★

  • Samlarna

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • My Southern Family Christmas

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Love and Mathematics

    ★★★

  • Subtraction

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • Eismayer

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Stone Turtle

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★½

  • Our Lady of the Chinese Shop

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Blind Willow, Sleeping Woman

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Mother and Son

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • F_cking Bornholm

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Nobody Loves You and You Don't Deserve to Exist

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Beck 45 - 58 Minutes

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★