Sort by
  • Mean Girls

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Virality

    ★★★

  • The Fly II

    ★★★

  • A Shot in the Dark

    ★★★½

  • Blow Out

    ★★★★★

  • Man with a Movie Camera

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Okja

    ★★★½

  • The Informant!

    ★★★½

  • The Front Runner

    ★★★

  • The Wonderful Ice Cream Suit

    ★★

  • Bringing Up Baby

    ★★★½

  • Martyrs

    ★★

  • The Long Good Friday

    ★★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • Bride of the Incredible Hulk

    ★★★

  • Trancers 5: Sudden Deth

    ★★