Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Haul Out the Holly

    ★★

  • Three Wise Men and a Baby

    ★★

  • The Alien Report

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • The Winter Hunger

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Hell Van

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Elegy

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Next Stop, Christmas

    ★★

  • Re-Enter the New York Ninja

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Val

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Iron City Asskickers

    ★★★★

  • The Dirty Hands Man

    ★★★½

  • kid 90

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • Mank

    ★★★

  • Sad Lunch

    ★★★★★

  • Midnight

  • Come Play

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★