Sort by
  • Through My Window 3: Looking at You

    ½

  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Lover, Stalker, Killer

    ★★★

  • They Called Him Mostly Harmless

    ★★

  • One Day

    ★★★★

  • Upgraded

    ★★★

  • Griselda

    ★★★½

  • Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

    ★★★★½

  • Suncoast

    ★★★½

  • American Nightmare

    ★★★½

  • ted

    ★★★½

  • Hell Camp: Teen Nightmare

    ★★½

  • No Darkness Last Forever

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★★

  • Which Brings Me to You

    ★½

  • Murder in Boston: Roots, Rampage & Reckoning

    ★★★½

  • Silent Night

    ★½

  • Family Switch

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Let Us Prey: A Ministry of Scandals

    ★★★½

  • EXmas

    ★★★

  • Love Has Won: The Cult of Mother God

    ★★★½

  • Escaping Twin Flames

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Other Zoey

    ★★½

  • Nothing

    ★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • Sister Death

    ★★★★

  • Beckham

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★½

  • Savior Complex

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Sobreviviendo mis XV

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • Quiz Lady

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • NYAD

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Retribution

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • A Life Too Short: The Isabella Nardoni Case

    ★★

  • Puppy Love

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • A Perfect Story

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Expiration Date

    ★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • The Dive

    ★★★

  • Through My Window: Across the Sea

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½