RSS feed for xxliquidrave
  • Hamilton

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Dark Waters

    ★★★★½

  • Richard Jewell

    ★½

  • Joker

    ★½

  • Hair Love

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Chasing Happiness

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Kitbull

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Purl

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • The Devil We Know

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Downsizing

    ★★½

  • American Assassin

    ★★★

  • Death Note

    ½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • In a Heartbeat

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • The Boss Baby

    ★★

  • Logan

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Hi Stranger

    ★★★★

  • Moana

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Trolls

    ★★★½

  • A Silent Voice

    ★★★★

  • The Founder

    ★★★★

  • Sing

    ★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • Shelter

  • Kingsglaive: Final Fantasy XV

    ★★★

  • Your Name.

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★

  • Piper

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★½

  • Sherlock: The Abominable Bride

  • Sisters

    ★★

  • The Lion Guard: Return of the Roar

    ½

  • The Big Short

    ★★★½

  • The Good Dinosaur

    ★½

  • The Martian

    ★★★

  • Spotlight

    ★★★★★

  • Boruto: Naruto the Movie

    ★★★

  • Pixels

    ½

  • The Boy and the Beast

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★