Sort by
  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Stand by Me Doraemon 2

    ★★★½

  • Dolittle

    ★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • Imperfect

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: Homecoming

    ★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★

  • Glorious Days

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Hair Love

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Two Blue Stripes

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Batik Girl

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Spring

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Watermelon: A Cautionary Tale

    ★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Smash and Grab

    ★★★

  • Kitbull

    ★★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • Glass

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Vice

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Cemara's Family

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★

  • Mortal Engines

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

  • Robin Hood

  • Suzzanna: Buried Alive

    ★★★½

  • Best Friend

    ★★★½