Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Oslo, August 31st

Oslo, August 31st

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Toni Erdmann

Toni Erdmann

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Miracle in Cell No. 7

Miracle in Cell No. 7

2013
×
★★★
Edit this entry  
25
Bubble Bath

Bubble Bath

1979
×
★★★½
Edit this entry  
17
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Idiots

The Idiots

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Requiem for a Dream

Requiem for a Dream

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Convenience Store

Convenience Store

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
The City and the City

The City and the City

2022
×
★★★
Edit this entry  
17
Before, Now & Then

Before, Now & Then

2022
×
★★½
Edit this entry  
16
Flux Gourmet

Flux Gourmet

2022
×
★★★½
Edit this entry  
15
Return to Dust

Return to Dust

2022
×
★★★
Edit this entry  
13
Moja Vesna

Moja Vesna

2022
×
★★★★
Edit this entry  
12
Everything Will Be OK

Everything Will Be OK

2022
×
★★½
Edit this entry  
12
Sonne

Sonne

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Father's Day

Father's Day

2022
×
★★★½
Edit this entry  
10
Dark Glasses

Dark Glasses

2022
×
★½
Edit this entry