Sort by
  • You'll Never Find Me

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • The Murmuring

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★½

  • Lot 36

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Moloch

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • All My Friends Hate Me

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★½

  • Censor

    ★★½

  • The Warden

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Tenet

    ★★

  • Greenland

    ★★★

  • Hamilton

  • The Wanting Mare

    ½

  • The Trip to Greece

    ★★★½

  • Last and First Men

    ★★★★

  • His House

    ★★★½

  • Relic

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Jasper Mall

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★½

  • The Beach House

    ★★★½

  • True History of the Kelly Gang

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★★½

  • Sea Fever

    ★★★

  • Days of the Bagnold Summer

    ★★★★

  • Midsommar

    ★½

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Bacurau

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Greener Grass

    ★★

  • Monos

    ★★

  • The Hole in the Ground

    ★½