• SPF-18

    ½

  • Last Summer

    ★★½

  • Sex and the City

    ★★½

  • After

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Frances Ha

    ★★★★

  • Climax

    ★★★

  • Husband Factor

    ★½

  • Müslüm

    ★½

  • The Wild Pear Tree

    ★★★★

  • If I Stay

    ★★½

  • The 5th Wave

  • Bizans Oyunları

    ½

  • Deliha

    ½

  • Cute and Dangerous

    ★★

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★½

  • Miracles Of Love

    ★★

  • Paper Lives

    ½