Yaren has written 49 reviews for films during 2020.

  • The Way We Are

    The Way We Are

    ★½

    bakın ben ki boran kuzum'a AŞIĞIM, adamı görünce bile yüzüm gülüyor ama bir film bu kadar mı olmaz ya? bu kadroyla çıkacak en kötü iş.

  • Enchanted

    Enchanted

    ya bu film benim mutlu bir çocukluk geçirmemin sebeplerindendir o yüzden tek bir kötü söz kabul etmiyorum hakkında

  • You've Got Murder

    You've Got Murder

    ★★½

    olacak gibi başlayıp olamamış

  • Rise of Empires: Ottoman

    Rise of Empires: Ottoman

    ★★★

    mara hatun'un yıldız haritası filan hazırlatıp KAZANIRSIN PAŞAM diye memed'in yanına gitmesi... işte koçluk budur.

  • One-Way to Tomorrow

    One-Way to Tomorrow

    ★★½

    sırf metin akdülger'i çekseydiniz daha yüksek puan verirdim şakasız. ne olacak benim metin akdülger sevdam

  • 365 Days

    365 Days

    ½

    zahmet etmeseydiniz keşke

  • 6 Years

    6 Years

    ★★

    bizim dramımız bize yetiyor sağ olun

  • The Message

    The Message

    ★★

    din hocalarının izletmekten vazgeçmediği travmatik film

  • The Boy Who Harnessed the Wind

    The Boy Who Harnessed the Wind

    ★★★

    bir ara çağan ırmak filmi mi izliyorum diye durup düşündüm sonra derin bir nefes aldım geçti

  • Mary Shelley

    Mary Shelley

    ★★★★

    ben iflah olmaz bir romantiğim

  • Money Trap

    Money Trap

    bir kıvanç tatlıtuğ aşkına neler izlemişim ya rab

  • Love Likes Coincidences

    Love Likes Coincidences

    ★★½

    mehmet günsur yine bildiğiniz gibi aynı adamı oynuyor