• North Hollywood

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Seaspiracy

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★½

  • Moxie

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Death to 2020

  • The Ripper

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • This Is Paris

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★

  • #Alive

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • The Grudge

  • Little Women

    ★★★½

  • The Confession Killer

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Float

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Crawl

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★½

  • Ma

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • The Hustle

    ★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • The Last Summer

    ½

  • The Silence

  • Us

    ★★★★★

  • I See You

    ★★½

  • Good Boys

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★½

  • Apollo 11

    ★★★½

  • Fyre

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★