Sort by
  • Interstellar

    ★★★½

  • Whiplash

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★½

  • GoodFellas

    ★★★½

  • Her

    ★★★½

  • Taxi Driver

    ★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★

  • No Exit

    ★★★

  • Dead Poets Society

    ★★★★

  • Fright Night

    ★★★½

  • Emotion

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ½

  • Summerland

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½