Sort by

yazz! *・゚✧ has logged 13 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Obvious Child

Obvious Child

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Obvious Child

Obvious Child

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
The Forty-Year-Old Version

The Forty-Year-Old Version

2020
×
★★★½
Edit this entry  
19
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
★★★
Edit this entry  
17
Ammonite

Ammonite

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
David Byrne's American Utopia

David Byrne's American Utopia

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
About a Boy

About a Boy

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
13th: A Conversation with Oprah Winfrey & Ava DuVernay

13th: A Conversation with Oprah Winfrey & Ava DuVernay

2017
×
Edit this entry  
12
13th

13th

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Jenny Slate: Stage Fright

Jenny Slate: Stage Fright

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Rocks

Rocks

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry